Eiropas ģeogrāfijas pārbaude

7.novembrī norisinājās pirmā LJĢS nodarbība šajā mācību gadā, kad jaunajos infektoloģiskajos apstākļos dalībnieki tikās tiešsaistes apstākļos.

Nodarbība vienlaicīgi norisinājās arī Vidzemes un Kurzemes ģeogrāfu skolās. Žūrijas uzdevums bija sagatavot jautājumus, kuru atbildes nebūtu ātri google atrodamas, tāpat arī attēlus žūrija piekrāsoja ar ūdenszīmēm un pat grieza kājām gaisā, ierobežojot meklētājprogrammu iespējas palīdzēt. Lai gan vairums jautājumu tika piedāvāti ar atbilžu variantiem, tie bieži prasīja dziļāku izpratni par vienkāršu faktu pārbaudi.

Žūrija atvainojas par tehniskajām problēmām, kas pavadīja tiešsaistes nodarbību! Ceram, ka iegūtās atziņas turpmāk ļaus šādas nodarbības rīkot mobilāk un veiksmīgāk!

Tiešsaistē savas zināšanas nodemonstrēja Huberts Zimackis (Rēzeknes Valsts 1.ģimn.), kuram Eiropas jautājumos ļoti sīvu konkurenci nodemonstrēja Rostislavs Osipovs (Daugavpils 16.vsk.). Vidusskolas labāko trijnieks uzrādīja arī TOP3 rezultātus Latgales absolūtajā vērtējumā. Turklāt Hubertam izdevās sasniegt dienas labāko rezultātu (dalīti ar cēsinieku Artūru Supi) Vislatvijas (visi reģioni kopā ņemti) absolūtajā vērtējumā (Rostislavs turpat aiz abiem trešais).

http://latgale.jgs.lv/ Sezonu uzsākam ar Eiropas ģeogrāfijas pārbaudi

Sveicam Hubertu Zimacki (11.M1 klase) ar izcīnīto uzvaru šīs sezonas pirmajā jauno ģeogrāfu skolas  organizētajā tiešraides olimpiādē.