Pašpārvalde

Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas skolēnu pašpārvalde :

Rolands Barkāns 11.M1— pašpārvaldes prezidents

Ginta Bilinska 12. M1—kultūras ministre

Juris Siliņš 11.M1—kultūras ministres vietnieks

Rianda  Kirejeva  12. M1—sociālā ministre

Aiva Rudzīte 12. M2—sociālās ministres vietniece

Annija Rimša  12.M1—informācijas ministre

Sabīna Tihomirova  10. A—informācijas ministres vietniece

Mini—pašpārvalde (7.-9.klašu):

Baiba Lucijanova 9. VA—mini—skolēnu  pašpārvaldes prezidente

Oksana Kupcova 9. M1—kultūras mini—ministre

Kristiāna Balčūne 9. VA—sociālā mini—ministre

Kristīne Deksne 9. M1—informācijas mini—ministre

SP2020 Skolēnu pašpārvaldes reglaments

Skolēnu pašpārvaldes Avīze 7. pakalns

septembris oktobris_7._pakalns

 11.m2h klases skolnieces S.Borovikovas radošais veikums

literatura

Ziemassvētki

Mazs saules stariņš – šodienai,
un rītdienai – lai arī!
Mazs sirsnīgs smaidiņš – cerībai,
un ticībai – lai arī!
Mazs saules stariņš – dienai šai,
un lai ir naktij arī!
Tik mazs un kopā spēcinošs,
lai sirdī drošs un starojošs!
Ziemassvētkiem tuvojoties, ģimnāzijas skolēnu pašpārvalde pēdējā pirmā semestra nedēļā vēlējās ienest skolā svētku smaržu, organizējot konkursu par vissirsnīgāko Ziemassvētku darbiņu.
Nedēļas garumā skolēni publicēja dažādas bildes un video savos Instagram profilos.
Dāvanu no skolas administrācijas ieguva Marija no 11.m2h klases. Apsveicam!🎉
Šo un vēl daudz ko citu iespējams apskatīt skolēnu pašpārvaldes Instagram profilā: @rv1g.sp
Paralēli konkursam norisinājās skolēnu pašpārvaldes un klases audzinātāju organizēta akcija “Apsveic klasesbiedru anonīmi”, kuras ietvaros katrs skolēns pēdējā pirmā semestra mācību dienā saņēma sirsnīgu, anonīmu novēlējumu no cita klasesbiedra.
Mēs sagādājām siltuma sajūtu ikkatram ģimnāzijas audzēknim un skolotājam, jo tāpat kā pirmā aktivitāte organizēta tika arī akcija “Apsveic savu skolotāju”,  kuras laikā katrai klasei bija dots uzdevums izveidot vēlējumu apkopojumu un nosūtīt to noteiktiem skolotājiem, tādejādi atceroties, ka arī viņi vēlas saņemt prieku un mīļumu šajos brīnišķīgajos svētkos.

Projekts “Domā- Mācies- Dari”

Rēzeknes pilsētas pašvaldība turpmākā pusgada garumā īstenos projektu ”Domā- Mācies -Dari”, kas tika iesniegts un apstiprināts Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programma 2020. gadam. Projekta mērķis ir uzlabot, aktivizēt skolu un citu izglītības iestāžu pašpārvalžu darbu ar jauniešiem, tādējādi paaugstinot pašpārvaldes kapacitāti, izstrādājot ilgtspējīgu starpinstitucionālu sadarbības modeli.
ARPC “Zeimuļs”, kas koordinē Jaunatnes darbu Rēzeknē, aicināja pilsētas vispārizglītojošo mācību iestādes, kurās darbojas skolēnu pašpārvaldes, izveidot nelielu video, kuras laikā katra skolēnu pašpārvalde iepazīstinātu ar savu darbību, tāpēc arī ģimnāzijas Skolēnu pašpārvalde aktīvi iesaistās projekta īstenošanā.

Valentīndiena

Bez mīlestības nedzīvojiet,
Bez mīlestības viss ir mazs!
Bez mīlestības dūmo krāsnis
Un maizi negriež nazis ass.
/I.Ziedonis/
Ir pienākusi vissirsnīgākā diena gadā. Svētā Valentīna diena.❤️ Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas skolēnu kolektīvs Jūs sveic šajos svētkos. Lai mīlestība un laime virmo Jūsu ģimenēs!🕊

 

❤️ Valentīndienas nedēļā ģimnāzijā norisinājās arī radošo darbu konkurss, kurā uzvarētāju noteica skolēnu pašpārvalde. Liels paldies visiem, kas uzdrošinājās un piedālījās, dalījās ar to, kas padara laimīgu šajā dienā. 

Par radošāko darbu pašpārvalde izvēlējās Elizabetes Vasilevskas (11.m1) balināto kreklu Valentīndienas noskaņās, tieši tāpēc viņas īpašumā nonāca hudijs ar skolas logo🤩.

Vēlamies izteikt lelu paldies SIA ALBA-LTD par līdzekļu sponsorēšanu balvas iegādei!🥰

  

 

“Mūsdienu detektīvs”

🕵️Šī gada 2. martā pamatskolēniem bija vienreizēja iespēja piedalīties jaunā, nekad nebijušā pasākumā “Mūsdienu detektīvs”, ko organizēja Skolēnu pašpārvaldes Sociālā ministrija. Pasākuma laikā jauniešiem internetā vai turpat uz vietas, mājās, maksimāli īsā laika posmā bija jāatrod dažādus attēlus vai lietas, piemēram, virtuves rīvi vai bērnības fotogrāfiju🔎.

Veicās dažādi un interesanti. Izrādījās, ka visi dalībnieki spēj pielietot mūsdienīgas prasmes internetā, rezultējot ļoti līdzīgu punktu skaitu, kas mūs ļoti priecē. Pirmo vietu ieguva Ella Sondore (8.m1). Apsveicam!😍 Uzvarētāja savā īpašumā no skolas administrācijas saņēma hudiju ar pašpārvaldes simboliku. Paldies administrācijai par atbalstu!

 

Akcija “Esmu laimīgs!”

🤩Katru gadu 20. martā pasaulē atzīmē Starptautisko laimes dienu, tāpēc arī Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas Skolēnu pašpārvalde aicināja pārējos skolēnus dalīties savās laimes formulās, parādīt, kā spēj saglabāt vai rast laimi arī saspringtajā pandēmijas laikā. 😍

Sākotnēji pašpārvalde izaicināja 12.m1 klasi, kura nodeva stafeti tālāk.☀️ Video formātā klases sūtīja savus ikdienas priekus un laimīgos dzīves momentus Skolēnu pašpārvaldei, kas uzreiz tos publicēja savos sociālo tīklu profilos. Arī šobrīd tie ir pieejami Instagram profilā (@rv1g.sp), sadaļā “FEBRUĀRIS 2021” un “MARTS 2021”. 

Izrādās, ka skolēni patiešām ir spējīgi saskatīt laimi pat gandrīz neiespējamos apstākļos, ar ko mēs ļoti lepojamies.🥰 Mēs esam laimīgi, kad citi skolēni arī ir laimīgi.❤️

“Kultūras kanons: mērs vai impulss izaugsmei?”

Mēs – Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas komanda – piedalāmies Latvijas Kultūras kanona konkursā “Kultūras kanons: mērs vai impulss izaugsmei?”, darba vadītāja – Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas skolotāja Ināra Juškāne. Kā savu pētāmo objektu esam izvēlējušies Minox un būtu ļoti pateicīgi, ja Jūs padalītos ar savu viedokli par video un atbildētu uz šiem jautājumiem – Par ko video lika aizdomāties? Vai zinājāt par Minox eksistenci, tā vērtību jau iepriekš vai tikai šajā video to iepazināt? Vai radās vēlme vairāk papētīt Minox? Paldies par sniegtajām atbildēm!