Dejo sportiskos ritmos !

26.maijā Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzijas sporta stadionā noritēja jauniešu iniciatīvas projekta “Dejo sportiskos ritmos!” aktivitātes, kurās sportisku azartu, komandas sacensības garu apliecināja 5 komandas, cīnoties par uzvaru un galveno balvu – uzvaras kausu. 10.klases skolnieci, iniciatīvas līderi Danu Supi, atbalstīja tiesneši un palīgi – Megija Medne, Elizabete Groce, Elīna Ščerbakova, Arina Semeikina, Marta Madara Pekša, Tatjana Ivanova, Ella Šarigina, Edvards Zarembo, Zane Binduka, Ieva Silkāne, Laura Lucijanova, Olga Medvedeva, kā arī dejotāji – Ginta Lazare, Annija Mozga, Annija Logina, Elizabete Rupā.

Jaunatnes iniciatīvu projekta ,,Dejo sportiskos ritmos’’ aktivitātes sākās ar deju paraugdemonstrējumiem no deju grupām ,, Soul call’’ un ,, Queens of darkness’’, direktora uzrunu un ritmisku iesildīšanos ar deju soļiem mūzikas pavadībā, ko vadīja deju grupa ,, Soul call’’. Pēc tam komandām bija jāpārvar gan fiziski, gan  intelektuāli šķēršļi iepriekš sarīkotajās 10 stacijās, kā, piemēram, ģeogrāfijas stafete, foto orientēšanās, šķēršļu josla, darbs ar piepūšamajām atrakcijām u.c. Visa pasākuma garumā skanēja mūzika, kas nodrošināja labu noskaņojumu un brīvu atmosfēru, taču neizpalika arī sacensību gars.

Pasākumam bija pieteikušās 5 komandas 5 cilvēku sastāvā: Rēzeknes 5. vidusskolas komanda ,,Latgaliešu kulaciņi’’, 2 komandas no Rēzeknes 3. vidusskolas ,,Adrenalīns’’ un ,, Five anchors’’, Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas komanda ,, Royal girls’’ un Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas komanda ,,Čikas’’. 1. vietas ieguvēji bija Rēzeknes 5. vidusskolas komanda ,,Latgaliešu kulaciņi’’, kuru pārstāvēja Mārīte Svikle, Nikola Paula Rēriha, Dins Pujāts, Jānis Zagorskis un Agris Kravaļs. 2. vietu ieguva Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas komanda ,,Čikas’’, bet 3. vietā palika Rēzeknes 3. vidusskolas komanda ,, Five anchors’’.

Godalgoto vietu ieguvēji tika apbalvoti ar diplomiem, saldajām balvām un dāvanu kartēm boulinga centrā ,,Joker’’, taču arī pārējām komandām pienācās diplomi un saldas mierinājuma balvas.

Iniciatīvas projektu finansiāli atbalstīja Rēzeknes pilsētas dome, atbalstīja Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs”.
IMG_8158IMG_8162IMG_8166IMG_8173IMG_8184