Latgales reģiona skolēnu sporta spēles 64-lauciņu dambretē – 1. vieta

28.novembrī Maltā norisinājās Latgales reģiona skolēnu sporta spēles 64-lauciņu dambretē. Sacensībās piedalījās gandrīz 80 labākie Latgales dambretisti no Daugavpils, Preiļiem, Krāslavas, Rēzeknes valstspilsētas un  Rēzeknes novada.

Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija piedalījās sacensībās ar trīs komandām dažādās vecuma grupās. U – 19 grupā komanda kopvērtējumā ieguva godalgoto 1.vietu un izcīnīja iespēju braukt uz Latvijas skolu sacensībām dambretē aprīlī, kas notiks Bauskā. U-13 komandas sastāvs:

Jekaterina Smirnova

Individuāli kadetu U-16 grupā starp meitenēm godalgoto 3.vietu izcīnīja Laura Arta Murāne, kas viņai ir ļoti augsts sasniegums, jo pirmo reizi piedalījās dambretes sacensībās.

Individuāli Junioru U-19 grupā starp zēniem 1.vietu izcīnīja Lauris Lazovskis. Starp meitenēm 1.vietu izcīnīja Jekaterina Smirnova un 2.vieta Sintijai Diānai Potapovai.

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos, jo daudziem dambretes sacensību dalībniekiem tā bija pirmā pieredze tik augsta līmeņa sacensībās!

Paldies skolotājai L. Malinovskai par skolēnu sagatavošanu!