2016./2017. m.g.
Sveicam
9.m1 klases skolnieku Dinu Mironovu ar iegūto 3.pakāpes diplomu
bioloģijas 39.valsts olimpiādē !
Pateicamies bioloģijas skolotājai Ritai Kļaviņai par ieguldīto darbu.
Sveicam
Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzijas jauktā kora dalībniekus
ar iegūto I pakāpi
Latvijas skolu jaukto koru salidojuma “Kalniem pāri” reģionālās atlases skatē Daugavpilī un iegūtajām tiesībām piedalīties koru salidojumā, kas notiks š.g. 20.maijā Valmierā !
Paldies dziedātājiem par izturību grūtajos mēģinājumos un dziesmas mīlestību! Pateicamies kora vadītājām Svetlanai Bilinskai un Aijai Cīrulei – Leidumai.
Sveicam
9.m2 klases skolnieku Renātu Vasiļjevu,
10.m2v klases skolnieci Sabīni Voveri,
12.m2 klases skolnieci Aiju Gudkovu
ar iegūto 1.vietu,
9.m1 klases skolnieci Elizabeti Rupo,
9.m1 klases skolnieku Dinu Mironovu
ar iegūto 2.vietu
Austrumlatvijas atklātajā ķīmijas olimpiādē 9.-12.klašu skolēniem!
Pateicamies ķīmijas skolotājai Sandrai Zeltiņai par ieguldīto darbu.
Sveicam
11.v klases skolnieci Ilutu Oborenko
ar iegūto III pakāpi
Latvijas 41.skolēnu zinātniskajā konferencē!
Pateicamies skolotājai Anita Deksnei par ieguldīto darbu.
Sveicam
9.m2 klases skolnieci Ermīni Krustāni
ar iegūto 1.vietu,
8.m1 klases skolnieci Laumu Skarbinīku
ar iegūto 3.vietu
mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības 18.valsts olimpiādē!
Pateicamies mājturības un tehnoloģiju skolotājai Veltai Dzervinikai par ieguldīto darbu.
Sveicam
9.m1 klases skolnieku Jāni Driksnu,
9.m1 klases skolnieku Domeniku Svikšu
ar iegūto 2.vietu,
7.m3 klases skolnieku Kristapu Adamoviču,
9.m2 klases skolnieku Gati Gorodničiju
ar iegūto 3.vietu
mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības 18.valsts olimpiādē!
Pateicamies mājturības un tehnoloģiju skolotājam Osvaldam Batņam par ieguldīto darbu.
Sveicam
8.m1 klases skolnieci Laumu Skarbinīku
ar iegūto 2.vietu
reģionālajā vācu valodas olimpiādē 8.klašu skolēniem!
Pateicamies vācu valodas skolotājai Gintai Lubgānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
8.m1 klases skolnieci Gintu Bilinsku
ar iegūto 1.vietu,
8.m1 klases skolnieku Danielu Semuli un 9.m2 klases skolnieci Eviju Laizāni
ar iegūto 3.vietu,
9.m1 klases skolnieci Elizabeti Rupo
ar iegūto Atzinību
Latgales reģiona 4. atklātā olimpiāde angļu valodā 8.-9.klašu skolēniem !
Pateicamies angļu valodas skolotājām Olgai Supei, Gaļinai Skačkovai un Olgai Gritānei par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā un olimpiādes organizēšanā.
Sveicam
12.v1 klases skolnieces Kristu Pogurecku un Andželiku Seļivanovu,
11.m1 klases skolnieces Tatjanu Ivanovu un Olgu Medvedevu,
11.v klases skolnieci Baibu Kauliņu
ar iegūto 1.vietu,
11.m1 klases skolnieku Jāni Poču
ar iegūto 2.vietu,
11.m1 klases skolnieci Arinu Semeikinu,
11.m2h klases skolnieku Igoru Matuļu
ar iegūto 3.vietu,
11.m1 klases skolnieku Vadimu Kobaļu,
11.v klases skolnieci Laimu Kolneju
ar iegūto atzinību
Valsts ģimnāziju skolēnu zinātniskajos lasījumos – konkursā!
Pateicamies skolotājām Ļubovai Mitrošenko, Vēsmai Poplavskai, Janīnai Miņinai, Irēnai Prikulei, Vitai Ulbicānei, Sarmītei Arbidānei, Ivetai Maizikai, Ārijai Melnei par ieguldīto darbu.
Sveicam
11.v klases skolnieci Baibu Kauliņu
ar iegūto Atzinību
skatuves runas konkursā “Vuolyudzāni”!
Pateicamies skolotājai Irēnai Prikulei par ieguldīto darbu.
Sveicam
mūsu skolas skolēni ĝimnāziju grupā kopvērtējumā Latvijas 70.skolēnu spartakiādes “Lauku Avīzes” sacensībās pavasara krosa stafetēs, izcīnot 1.vietu!
Jauktā stafete 4x1000m – 2.vieta (2001.-2002.g.dz.)
Megija Medne, 9,m1
Lauma Skarbinīka, 8,m1
Dairis Caunītis -Augstkalns, 9.m1
Jānis Seņkāns, 10.m1h
Jaunietes 3x800m -2.vieta (1998.-2000.g.dz.)
Santa Bistrova, 11.v
Līga Kigitoviča, 11.v
Laura Sondore, 11.m2h
Meitenes 3x800m -2.vieta (2001.-2002.g.dz.)
Kristiāne Laganovska, 8.m2
Annija Rimša. 8.m1
Dagnija Apīne, 8.m1
Meitenes 3x800m -4.vieta (2004.-2003.g.dz.)
Viktorija Reble, 7.m3
Unda Lomanovska, 7.m3
Sintija Reble, 7.m3
Pateicamies sporta skolotājai Vitai Seņkānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
ar iegūto 1.vietu
meiteņu komandu
komandas sastāvā
Megija Medne. 9.m1 – 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m, 1.vieta 400m skrējienā, 1.vieta 100m skrējienā
Lauma Skarbinīka, 8.m1 – 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m, 2.vieta 1500m skrējienā, 2.vieta 100m skrējienā
Santa Springa, 8.m1 – 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m, 1.vieta tāllēkšanā, 2.vieta lodes grūšanā
Elizabete Sprukte, 7.m3- 1.vieta stafetes skrējienā
Sintija Reble, 7.m3 – 1.vieta 1500m skrējienā
Laura Caunīte, 9.m1
zēnu komandu
komandas sastāvā
Jānis Seņkāns, 10.m1h – 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m, 1.vieta 400m skrējienā, 1.vieta 100m skrējienā
Dairis Caunītis Augstkalns, 9.m1 – 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m, 2.vieta 1500m skrējienā, 2.vieta tāllēkšanā
Reinis Strankaļs, 9.m2 – 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m, 1.vieta tāllēkšanā, 2.vieta 100m skrējienā
Valdis Jakuškins, 8.m2 – 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m
Aigars Oltiņš, 8.m2 – 3.vieta 1500m skrējienā
Jānis Platacis, 8.m1 – 1.vieta lodes grūšanā
Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu 2016./2017.m.g. sacensībās VIEGLATLĒTIKĀ “Jauno vieglatlētu kauss”!
Pateicamies sporta skolotājai Vitai Seņkānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
ar iegūto 1.vietu
meiteņu komandu
komandas sastāvā
Evita Dzervinika, 12.m2 – 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m, 2.vieta 100m skrējienā, 3.vieta lodes grūšanā
Egija Vēvere, 10.m1h – 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m, 1.vieta 100m skrējienā, 2.vieta tāllēkšanā
Santa Bistrova, 11.v – 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m, 1.vieta 400m skrējienā, 1.vieta tāllēkšanā
Laura Sondore, 11.m2h – 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m, 1.vieta 1500m skrējienā
Līga Kigitoviča, 11.v – 2.vieta 1500m skrējienā
Anastāsija Žuravļova, 10.m1h
zēnu komandu
Jānis Cīrulis, 10.m1h – 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m, 1.vieta 100m skrējienā, 2.vieta lodes grūšanā
Arno Ikaunieks, 10.m1h – 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m, 2.vieta 400m skrējienā, 1.vieta tāllēkšanā
Arnolds Gudkovs, 10.m1h – 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m, 1.vieta 1500m skrējienā, 2.vieta tāllēkšanā
Nikolajs Semenecs, 10.m2v – 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m, 2.vieta 100m skrējienā, 3.vieta 1500m skrējienā
Haralds Cercens, 10.m2v
Ēriks Tārauds, 10.m2v
Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu 2016./2017.m.g. sacensības VIEGLATLĒTIKĀ “Vidusskolu kauss”!
Pateicamies sporta skolotājai Vitai Seņkānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
Latgales reģiona skolēnu sporta spēļu vieglatlētikā “Vidusskolas kauss” un “Jauno vieglatlētu kauss” ieguvējus!
“Vidusskolas kauss” – jaunietes ieguva 1.vietu KOPVĒRTĒJUMĀ
Egija Vēvere, 10,m1h – 1.vieta stafetes skrējienā 4x10m, 2.vieta 100m skrējienā un 2.vieta tāllēkšanā
Santa Bistrova, 11.v- 1.vieta stafetes skrējienā 4x10m, 2.vieta 400m skrējienā un 1.vieta tāllēkšanā
Laura Sondore, 11.m2h – 1.vieta stafetes skrējienā 4x10m, 2.vieta 1500m skrējienā un 2.vieta augstlēkšanā
Evita Dzervinik,a 12.m2 – 1.vieta stafetes skrējienā 4x10m
Līga Kogitoviča, 11.v
Iluta Oborenko, 11.v
“Vidusskolas kauss” – jaunieši
Jānis Cīrulis, 10.m1h piedalījās individuāli un ieguva – 2.vietu 100m skrējienā un 2.vietu 400m skrējienā
“Jauno vieglatlētu kauss” – meitenes ieguva 3.vietu KOPVĒRTĒJUMĀ
Megija Medne, 9.m1 – 3.vieta 100m skrējienā, 2.vieta 400m skrējienā
Sintija Reble, 7.m3 – 3.vieta 1500m skrējienā
Lauma Skarbinīka, 8.m1
Santa Springa, 8.m1
Elizabete Sprukte, 7.m3
Beatrise Bikovska, 7.m3
“Jauno vieglatlētu kauss” – zēni ieguva 4.vietu KOPVĒRTĒJUMĀ
Jānis Seņkāns, 10.m1h – 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m, 1.vieta 400m skrējienā
Dairis Caunītis -Augstkalns, 9.m1 – 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m, 3.vieta 1500m skrējienā
Ernests Mališevs, 8.v – 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m, 3.vieta 400m skrējienā
Valdis Jakuškins, 8.m2 – 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m
Armands Vēkšējs, 7.m3
Jānis Platacis, 8.m1
Pateicamies sporta skolotājai Vitai Seņkānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
8.m1 klases skolnieku Jāni Plataci
ar iegūto II pakāpes diplomu
Rēzeknes pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē 8.klašu skolēniem!
Pateicamies ģeogrāfijas skolotājam Jurim Prīdānam par ieguldīto darbu.
Sveicam
Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzijas komandu, kuras sastāvā
8.m1 klases skolniece Santa Springa,
8.m2 klases skolniece Sabīne Soboļeva,
7.m1 klases skolniece Elīna Mičule,
7.m1 klases skolniece Elīna Arbidāne,
7.m1 klases skolniece Amanda Lucijanova,
10.m1h klases skolnieks Jānis Seņkāns,
10.m1h klases skolnieks Arno Ikaunieks,
10.m1h klases skolnieks Aidas Cesnakovas,
12.v2 klases skolnieks Aleksandrs Lončs,
ar iegūto 3.vietu
Valsts robežsardzes koledžas „Gadadienas kausā” volejbolā!
Pateicamies sporta skolotājai Vitai Seņkānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
Jūrniecības nozares pusfināla konkursa vidusskolēniem “Enkurs – 2017” dalībniekus – ģimnāzijas komandu – ar izcīnīto iespēju piedalīties finālā 22. aprīlī Rīgā!
Komandas dalībnieki: Agate Gailāne, Jānis Jermakovs, Renarts Kirejevs, Niks Rogozovs (12.M2kl), Āris Miglinieks, Konstantīns Začests, Aigars Noviks, Aleksandrs Lončs, Edvards Mališevs (12.V2 kl.), Ričards Barševskis (11.M2H kl). Skolotāja – Sarmīte Arbidāne.
Sveicam
9.m1 klases skolnieci Elizabeti Rupo un
12.v2 klases skolnieci Valēriju Jonikāni
ar iegūto 1.vietu,
9.m1 klases skolnieci Justīni Puriņu un
12.m2 klases skolnieci Evitu Dzerviniku
ar iegūto 2.vietu
Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu 9., 10.-12.klašu skolēnu konkursā „Pazīsti savu organismu” 10.-12.klašu skolēniem!
Pateicamies bioloģijas skolotājai Ritai Kļaviņai par ieguldīto darbu.
Sveicam
12.m2 klases skolnieci Aiju Gudkovu
ar iegūto 3.vietu
Latvijas 58.valsts ķīmijas olimpiādē!
Paldies ķīmijas skolotājai Sandrai Zeltiņai par ieguldīto darbu !
Sveicam
9.m1 klases skolnieci Katerīnu Žuravļovu
ar iegūto 3.vietu
Rēzeknes pilsētas vizuālās mākslas olimpiādē 1.-12.klašu skolēniem!
Pateicamies vizuālās mākslas skolotājai Svetlanai Patmalniecei par ieguldīto darbu.
Sveicam
10.m2v klases skolnieci Beāti Rundāni un
10.m2.v klases skolnieci Kristīni Rutkovsku
ar iegūto 1.vietu
7.atklātajā kulturoloģijas olimpiādē 10.-12.klašu skolēniem!
Pateicamies kulturoloģijas skolotājai Ilonai Lagzdiņai par ieguldīto darbu.
Sveicam
12.m2 klases skolnieci Aiju Gudkovu
ar iegūto 2.vietu,
10.m2v klases skolnieci Sabīni Voveri,
9.m1 klases skolnieci Elizabeti Rupo
ar iegūto 3.vietu,
8.m2 klases skolnieci Sanitu Bērziņu,
8.m1 klases skolnieci Laumu Skarbinīku
ar iegūto atzinību
Latvijas ķīmijas skolotāju asociācijas organizētajā 2017.gada atklātajā ķīmijas olimpiādē!
Pateicamies ķīmijas skolotājai Sandrai Zeltiņai par ieguldīto darbu.
Sveicam
10.m2v klases skolnieci Sabīni Voveri,
11.m1 klases skolnieci Lauru Rakovu
ar iegūto 3.vietu,
10.m1h klases skolnieku Rihardu Koroševski
ar iegūto atzinību
Rēzeknes pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē 10.-12.klašu skolēniem!
Pateicamies ģeogrāfijas skolotājam Jurim Prīdānam par ieguldīto darbu.
Sveicam
7.m3 klases skolnieku Juri Siliņu,
7.m3 klases skolnieci Viktoriju Rebli
ar iegūto 1.vietu,
7.m3 klases skolnieku Hubertu Zimacki,
7.m2 klases skolnieci Viktoriju Urbanoviču,
7.m3 klases skolnieku Armandu Vēkšēju
ar iegūto 2.vietu,
7.m3 klases skolnieku Renāru Saukānu,
7.m3 klases skolnieku Kristapu Adamoviču
ar iegūto 3.vietu,
8.v klases skolnieci Baibu Kovaļenko,
8.m1 klases skolnieci Laumu Skarbinīku
ar iegūto atzinību
atklātajā Latgales novada matemātikas olimpiādē 5.-8.klašu skolēniem!
Pateicamies skolotājām Annai Bulei, Jeļenai Pikumai, Lucijai Jermacānei par skolēnu sagatavošanu.
Sveicam
9.m2 klases skolnieku Renātu Vasiļjevu
ar iegūto 2.vietu,
9.m1 klases skolnieku Domeniku Svikšu
ar iegūto 3.vietu,
8.m2 klases skolnieci Aivu Rudzīti
ar iegūto atzinību
Austrumlatvijas atklātajā fizikas olimpiādē 8.-11.klašu skolēniem!
Pateicamies skolotājām Annai Bulei un Vitai Ulbicānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
7.m2 klases skolnieci Amandu Vēveri
ar iegūto 3.vietu
Rēzeknes pilsētas bērnu un jauniešu kulinārijas konkursā “Kārumnieks 2017”!
Pateicamies skolotājai Veltai Dzervinikai par ieguldīto darbu.
Sveicam
Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas komandu – Egiju Meļko (12.kl), Jāni Plataci (8.kl), Elvitu Ostrovsku (11.kl), Sabīni Voveri (10.kl), Lauru Rakovu (11.kl), Jeļizavetu Jurjevu (12.kl)
ar izcīnīto 2. vietu Rēzeknes pilsētas skolu konkursā ” Erudīts 2017″!
Sveicam
12.m2 klases skolnieci Evitu Dzerviniku
ar iegūto 1.vietu,
11.m1 klases skolnieku Jāni Poču,
11.m2h klases skolnieku Ričardu Barševski,
11.m1klases skolnieku Eināru Netli – Galeju
ar iegūto 2.vietu,
11.v klases skolnieci Ilutu Oborenko,
11.m1klases skolnieci Martu Madaru Pekšu,
11.m1klases skolnieci Patrīciju Nagli
ar iegūto 3.vietu,
11.m1 klases skolnieci Arinu Semeikinu,
11.m1 klases skolnieku Vadimu Kobaļu,
11.m2h klases skolnieci Agnesi Pētersoni,
11.m1 klases skolnieci Lauru Rakovu,
11.m2h klases skolnieku Igoru Matuļu,
11.m1 klases skolnieci Tatjanu Ivanovu,
11.m1 klases skolnieci Olgu Medvedevu,
11.m2h klases skolnieci Elvitu Ostrovsku,
11.m1 klases skolnieci Samantu Zeizi,
11.m1 klases skolnieci Agitu Sprindžu
ar iegūto Atzinību
Latgales reģiona izglītojamo zinātniski pētniecisko darbu konferencē!
Pateicamies skolotājiem Veltai Dzervinikai Vitai Ulbicānei, Ilonai Lagzdiņai, Anitai Deksnei, Ivetai Maizikai, Vēsmai Poplavskai, Janīnai Miņinai, Sarmītei Arbidānei, Indrai Gailītei, Lienai Poišai, Edgaram Žogotam, Ritai Kļaviņai par ieguldīto darbu.
Sveicam
10.m2v klases skolnieci Beāti Rundāni
ar iegūto 2.vietu
11.Latgales novada latviešu valodas un literatūras olimpiādē 10.klašu skolēnu grupā!
Paldies latviešu valodas un literatūras skolotājai Irēnai Prikulei par ieguldīto darbu!
Sveicam
7.klases skolniekus Juri Siliņu un Viktoriju Rebli
ar iegūto 1.vietu,
7.klases skolēnus Hubertu Zimacki, Viktoriju Urbanoviču, Armandu Vēkšēju
ar iegūto 2.vietu,
7.klases skolniekus Renāru Saukānu un Kristapu Adamoviču
ar iegūto 3.vietu,
8.klases skolnieces Baibu Kovaļenko un Laumu Skarbinīku
ar iegūto Atzinību
Latgales novada atklātajā matemātikas olimpiādē 5.-8.klašu skolēniem!
Pateicamies matemātikas skolotājām Annai Bulei, Jeļenai Pikumai, Lucijai Jermacānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
9.klases skolnieku Renātu Vasiļjevu
ar iegūto 2.vietu,
9.klases skolniku Domeniku Svikšu
ar iegūto 3.vietu,
9.klases skolnieci Aivu Rudzīti
ar iegūto Atzinību
Austrumlatvijas atklātajā fizikas olimpiādē 8.-11.klašu skolēniem!
Pateicamies fizikas skolotājām Annai Bulei un Vitai Ulbicānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
11.m1 klases skolnieku Jāni Poču un
12.v1 klases skolnieku Savēliju Ņukšu
ar iegūto 2.vietu,
7.m3 klases skolnieci Viktoriju Rebli
ar iegūto 3.vietu
Rēzeknes pilsētas skolēnu skatuves runas un mazās formas uzvedumu konkursā!
Pateicamies latviešu valodas un literatūras skolotājām Sarmītei Arbidānei un Irēnai Prikulei par ieguldīto darbu.
Sveicam
8.m1 klases skolnieci Laumu Skarbinīku
ar iegūto II pakāpes diplomu,
8.m1 klases skolnieku Adriānu Siniju
ar iegūto III pakāpes diplomu,
8.m1 klases skolnieku Emīlu Zeltiņu
ar iegūto atzinību
Rēzeknes pilsētas vācu valodas olimpiādē 8.klašu skolēniem!
Pateicamies vācu valodas skolotājai Gintai Lubgānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
8.m1 klases skolēnus – Laumu Gailumu, Ģirtu Bulu, Emīlu Zeltiņu,
9.m1 klases skolēnus – Dinu Mironovu, Elizabeti Rupo,
9.m2 klases skolnieku Renātu Vasiļjevu
ar veiksmīgu dalību un iegūto nomināciju „Attapīgie ķīmiķi” Rēzeknes pilsētas konkursā
„Jauno un atjautīgo ķīmiķu klubs”!
Pateicamies ķīmijas skolotājai Sandrai Zeltiņai par ieguldīto darbu.
Sveicam
pamatskolas grupas meiteņu komandu
Santu Springu, Dagniju Apīni, Sanitu Bērziņu, Sabīni Soboļevu, Elīnu Mičuli, Elīnu Arbidāni, Amandu Lucijanovu
ar iegūto 1.vietu un izcīnīto iespēju piedalīties finālsacensībās Rīgā,
vidusskolas grupas zēnu komandu
Aleksandru Lonču, Ervīnu Juķeviču, Rihardu Koroševski,
Aidas Cesnakovu Arno Ikaunieku, Ermīnu Jāni Potašu, Ēriku Tāraudu
ar iegūto 2.vietu,
pamatskolas grupas zēnu komandu
Jāni Seņkāni, Regnāri Kirejevi, Erlendi Juškāni, Reini Strankaļu, Gati Gorodņičiju,
Dāvi Pavlovu
ar iegūto 3.vietu
izcīņas sacensībās “Lāses kauss 2017” skolu komandām!
Pateicamies sporta skolotājai Vitai Seņkānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
9.m2 klases skolnieku Renātu Vasiļjevu,
10.m2v klases skolnieci Sabīni Voveri,
12.m2 klases skolnieci Aiju Gudkovu
ar iegūto 1.pakāpes diplomu,
10.m1h klases skolnieku Arnoldu Gudkovu
ar iegūto 2.pakāpes diplomu,
9.m1 klases skolnieci Elizabeti Rupo
ar iegūto 3.pakāpes diplomu,
9.m1 klases skolnieku Dinu Mironovu,
11.m1 klases skolnieci Martu Madaru Pekšu
ar iegūto atzinību
Rēzeknes pilsētas ķīmijas olimpiādē 9.-12. klašu skolēniem!
Pateicamies ķīmijas skolotājai Sandrai Zeltiņai par ieguldīto darbu.
Sveicam
ģimnāzijas meiteņu vokālo ansambli “Noskaņa” ar iegūto I pakāpes diplomu pilsētas un reģiona vokālās mūzikas konkursā “Balsis 2017”!
Ansambļa sastāvā:
Ginta Bilinska, Baiba Kovaļenko, Eva Kārkliniece, Unda Lomanovska, Luīze Lāce, Agnese Adijāne, Elizabete Gaile, Elīza Poiša, Jūlija Adijāne, Renāte Kupcova, Agnija Logina. Paldies mūzikas skolotājai Svetlanai Bilinskai par ieguldīto darbu!
Sveicam
7.m3 klases skolnieku Renāru Saukānu
ar iegūto 1.pakāpes diplomu,
7.m3 klases skolnieku Armandu Vēkšēju,
7.m3 klases skolnieku Juri Siliņu
ar iegūto 2.pakāpes diplomu,
8.m1 klases skolnieci Laumu Skarbinīku,
8.v klases skolnieci Baibu Kovaļenko
ar iegūto atzinību
Rēzeknes pilsētas matemātikas olimpiādē 5.-8.klašu skolēniem!
Pateicamies matemātikas skolotājām Annai Bulei, Jeļenai Pikumai un Lucijai Jermacānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
12.v2 klases skolnieku Aleksandru Lonču
ar iegūto 2.pakāpes diplomu,
11.m2h klases skolnieku Vitāliju Rungi
ar iegūto 3.pakāpes diplomu,
11.m1 klases skolnieku Jāni Poču
ar iegūto atzinību
Rēzeknes pilsētas ekonomikas olimpiādē 10.-12.klašu skolēniem !
Pateicamies ekonomikas skolotājai Astrai Prīdānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
10.m2v klases skolnieci Sabīni Voveri,
12.v2 klases skolnieku Aleksandru Lonču
ar iegūto 1.pakāpes diplomu,
9.m1 klases skolnieci Elizabeti Rupo,
10.m1h klases skolnieku Arnoldu Gudkovu,
11.m1 klases skolnieku Vadimu Kobaļu,
12.m2 klases skolnieci Aiju Gudkovu
ar iegūto 2.pakāpes diplomu,
9.m2 klases skolnieci Renāti Kupcovu,
12.v1 klases skolnieci Kristu Pogurecku
ar iegūto 3.pakāpes diplomu
Rēzeknes pilsētas matemātikas olimpiādē 9.-12.klašu skolēniem!
Pateicamies matemātikas skolotājām Sandrai Drelingai, Jeļenai Pikumai, Lucijai Jermacānei un Ļubovai Mitrošenko par ieguldīto darbu.
Sveicam
10.m2v klases skolnieci Sabīni Voveri
ar iegūto 1.pakāpes diplomu,
12.m2 klases skolnieci Aiju Gudkovu
ar iegūto 3.vietas diplomu
Rēzeknes pilsētas fizikas olimpiādē 9.-12.klašu skolēniem !
Pateicamies fizikas skolotājiem Annai Bulei un Jānim Poplavskim par ieguldīto darbu.
Sveicam
ar iegūto 1.pakāpes diplomu
8.m1 klases skolnieci Laumu Skarbinīku,
ar iegūto 3.pakāpes diplomu
9.m1 klases skolnieci Elizabeti Rupo
Rēzeknes pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.un 9.klašu skolēniem !
Pateicamies latviešu valodas un literatūras skolotājām Indrai Gailītei un Sarmītei Arbidānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
ar iegūto 3.vietu
7.m1 klases skolnieci Alisi Novožilovu un
ar iegūto atzinību
9.m1 klases skolnieces
Lauru Caunīti un Janu Pojarkovu
avīzes “Vesti Segodnja” un labdarības fonda “Rietumi”rīkotajā eseju konkursā!
Pateicamies krievu valodas skolotājai Janīnai Miņinai par ieguldīto darbu
Sveicam
Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu 2016./2017.m.g. sacensības basketbolā “Jauno basketbolistu kauss” 2003.-2004.g.dz. uzvarētājus – zēnu komandu – ar iegūto I vietu!
Komandas sastāvā:
Gatis Dembovskis, 7.m2 klase
Rihards Teirumnieks, 7.m2 klase
Kristaps Arbidāns, 7.m2 klase
Marts Dreļs, 7.m2 klase
Emīls Bogdanovs, 7.m2 klase
Martians Zaharevskis , 7. m2 klase
Kārlis Kristiāns Dundurs, 7.m3 klase
Dāvis Ralfs Stivriņš, 7.m3 klase
Renārs Saukāns, 7.m3 klase
Rolands Barkāns, 7.m3 klase
Sveicam
Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu 2016./2017.m.g. sacensības basketbolā “Jauno basketbolistu kauss” 2003.-2004.g.dz. uzvarētājus – meiteņu komandu – ar iegūto II vietu!
Komandas sastāvā:
Rianda Kirejeva, 8.m1 klase
Annika Tabore, 7.m3 klase
Kristiāna Bule, 7.m3 klase
Beatrise Bikovska, 7.m3 klase
Sintija Reble, 7.m3 klase
Viktorija Reble, 7.m3 klase
Eva Kārkliniece, 7.m3 klase
Linda Zunda, 7.m2 klase
Samanta Borovikova, 7.m2 klase
Paldies laukuma tiesnešiem Jurim Fedotovam un Reinim Strankaļam, kā arī galdiņa tiesnešiem Lindai Rundānei un Rūdolfam Upem! Pateicamies sporta skolotājai Vitai Seņkānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
ģimnāzijas zēnu komandu ar iegūto I vietu Latgales reģiona skolēnu sporta spēlēs basketbolā “Oranžā bumba” 2001.-2002.g.dz. skolēniem !
Komandas sastāvā:
Mārtiņš Onževs, 9.m2 klase
Reinis Strankaļs, 9.m2 klase
Dagnis Zutis, 9. m2 klase
Erlends Juškāns, 9.m1 klase
Rūdolfs Upe, 8.m1 klase
Dāvis Ralfs Stivriņš, 7.m3 klase
Renārs Saukāns, 7.m3 klase
Kārlis Kristiāns Dundurs, 7.m3 klase
Rihards Teirumnieks, 7.m2 klase
Sveicam
ģimnāzijas meiteņu komandu ar iegūto III vietu Latgales reģiona skolēnu sporta spēlēs basketbolā “Oranžā bumba” 2001.-2002.g.dz. skolēniem !
Komandas sastāvā:
Eliza Poiša, 9.m2 klase
Megija Medne, 9.m1 klase
Agnija Logina, 9.m2 klase
Santa Springa, 8.m1 klase
Annija Rimša, 8.m1 klase
Rianda Kirejeva, 8.m1 klase
Lāsma Novika, 8.m1 klase
Sanita Bērziņa, 8.m2 klase
Sabīne Soboļeva, 8.m2 klase
Paldies laukuma tiesnešiem Jurim Fedotovam un Elvim Zeiļukam, kā arī galdiņa tiesnešiem Lindai Rundānei un Kristapam Arbidānam! Pateicamies sporta skolotājai Vitai Seņkānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
12.v2 klases skolnieci Valēriju Jonikāni ar iegūto 3.pakāpes diplomu
Rēzeknes pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11.-12.klašu skolēniem!
Pateicamies latviešu valodas un literatūras skolotājai Sarmītei Arbidānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
9.m1 klases skolnieci Elizabeti Rupo, 9.m2 klases skolnieci Samantu Šlendinu, 12.m2 klases skolnieci Margaritu Pavlovu ar iegūto 3.pakāpes diplomu,
9.m1 klases skolnieci Megiju Medni ar iegūto atzinību
Rēzeknes pilsētas vēstures olimpiādē 9.un 12.klašu skolēniem !
Pateicamies vēstures skolotājai Ilonai Lagzdiņai par ieguldīto darbu.
Sveicam
ģimnāzijas komandu (Dairi Caunīti – Augstkalnu, Rūdofu Upi, Reini Strankaļu, Mārtiņu Onževu, Dagni Zuti) ar iegūto 1. vietu
Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu 2016./2017.m.g. sacensībās basketbolā “Oranžā bumba” !
Pateicamies sporta skolotājai Vitai Seņkānei par ieguldīto darbu skolēnu panākumu veicināšanā.
Paldies laukuma tiesnesim Jurim Fedotovam, galda tiesnešiem Kristapam Arbidānam un Lindai Rundānei !
Sveicam
1 0.M1H skolnieku Ņikitu Šarapovu ar iegūto 3. vietu un
9.M1 klases skolnieku Dinu Mironovu ar iegūto atzinību
Latvijas Krievu valodas un literatūras pasniedzēju asociācijas rīkotajā Tatjanas dienas literāro darbu konkursā Latvijas mērogā!
Skolotāja Janīna Miņina atzīmēta starp skolotājiem, kuru audzēkņi iesūtījuši visvairāk darbu konkursam.
Pateicamies skolēniem un skolotājai par ieguldīto darbu.
Sveicam
2.vietas ieguvējas – meiteņu komandu ( 9.m2 klases skolnieci Elīzu Poišu, 9.m1 klases skolnieci Megiju Medni, 10.m1h klases skolnieci Lindu Rundāni, 11.v klases skolnieci Līgu Kigitoviču, 11.v klases skolnieci Santu Bistrovu, 11.m2h klases skolnieci Lauru Sondori, 12.m2 klases skolnieci Agati Gailāni) –
ar izcīnīto 2.vietu
Latgales reģiona sporta spēlēs basketbolā “Vidusskolu kauss” Balvos !
Pateicamies sporta skolotājai Vitai Seņkānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
AS «Grindeks» balvas ieguvēju Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas ķīmijas skolotāju Sandru Zeltiņu !
Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē (MLĶF) 7. decembrī notika ikgadējais seminārs Latvijas ķīmijas un dabaszinību skolotājiem «Ķīmija kā prioritāte», kura laikā tika apbalvoti 2016. gada ķīmijas skolotāji no Latvijas reģioniem un Rīgas par veiksmīgu un regulāru topošo ķīmijas studentu sagatavošanu, par izcili paveiktu darbu, spēju ieinteresēt skolēnus savā mācību priekšmetā un tālākām studijām augstskolā ķīmijas, inženierzinātņu un materiālzinātnes nozarēs RTU.
Sveicam
1.pakāpes diploma ieguvēju 10.m2v klases skolnieci Sabīni Voveri,
1.pakāpes diploma ieguvēju 12.m2 klases skolnieci Aiju Gudkovu,
2.pakāpes diploma ieguvēju 9.m1 klases skolnieku Dinu Mironovu,
2.pakāpes diploma ieguvēju 9.m1 klases skolnieku Justīni Puriņu,
2.pakāpes diploma ieguvēju 11.m1 klases skolnieci Lauru Rakovu,
2.pakāpes diploma ieguvēju 12.v2 klases skolnieci Valēriju Jonikāni
ar gūtajiem panākumiem Rēzeknes pilsētas bioloģijas olimpiādē 9.-12.klašu skolēniem !
Pateicamies bioloģijas skolotājai Ritai Kļaviņai par ieguldīto darbu.
Sveicam
7.M3 klases skolnieku Hubertu Zimacki ar iegūto 1. vietu Jauno ģeogrāfu skolas rīkotajā ģeogrāfijas olimpiādē 7. klašu grupā un 1. vietu 7.-9. klašu grupā Latgales reģionā!
Pateicamies ģeogrāfijas skolotājam Jurim Prīdānam par ieguldīto darbu.
Sveicam
1.vietas ieguvējus – ģimnāzijas komandu
Adrianu Siniju (8.m1 klase), Juri Zeltiņu (7.m3 klase), Emīlu Zeltiņu (8.m1 klase), Megiju Medni (9.m1 klase), Sandi Markunaiti (9.m1 klase)
Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu komandu čempionātā šahā !
Sveicam
2.vietas ieguvēju 10.m2v klases skolnieku Linardu Solovjevu,
3.vietas ieguvēju 11.m1 klases skolniekam Edvardu Zarembo,
Atzinību ieguvēju 12.v2 klases skolnieku Jāni Paulānu
Latgales reģiona 7.atklātajā angļu valodas olimpiādē 10.-12.klašu skolēniem !
Pateicamies angļu valodas skolotājām Inessai Špeļkovai, Olgai Gritānei, Gaļinai Skačkovai par ieguldīto darbu.
Sveicam
3.vietas ieguvējas – meiteņu komandu
Santu Springu (8.m1 klase), Dagniju Apīni (8.m1 klase), Sanitu Bērziņu (8.m2 klase), Amandu Lucijanovu (7.m1 klase), Elīnu Mičuli (7.m1 klase), Elīnu Arbidāni (7.m1 klase),
4.vietas ieguvējus – zēnu komandu
Jāni Seņkānu (10.m1h klase), Regnāru Kirejevu (10.m1 h klase), Erlendu Juškānu (9.m1 klase),
Gati Gorodničiju (9.m2 klase), Artūru Mežalu (9.m2 klase), Dāvi Pavlovu (8.m1 klase), Mārtiņu Onževu (9.m2 klase)
Latgales reģiona sacensībās Viļakā volejbolā
2001.-2002.gadā dzimušajiem zēniem un meitenēm !
Pateicamies sporta skolotājai Vitai Seņkānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
12.m2 klases skolnieci Aiju Gudkovu ar iegūto III pakāpes diplomu
Rēzeknes pilsētas vācu valodas olimpiādē 10.-12.klašu skolēniem !
Pateicamies vācu valodas skolotājai Gintai Lubgānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
1.vietas ieguvēju 10.m2v klases skolnieci Beāti Rundāni (skolotāja Irēna Prikule),
3.vietas ieguvēju 11.m1 klases skolnieci Samantu Leitāni (skolotāja Sarmīte Arbidāne),
4.vietas ieguvēju 7.m3 klases skolnieku Hubertu Zimacki (skolotāja Sarmīte Arbidāne),
4.vietas ieguvēju 10.m1h klases skolnieci Katrīnu Adelīnu Zeizi (skolotāja Indra Gailīte)
Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzijas un RESZ SIA „Verems” organizētajā radošo darbu konkursā „Latgale Latvijā” 7.-9.klašu un 10.-12.klašu skolēniem !
Pateicamies latviešu valodas un literatūras skolotājām Indrai Gailītei un Sarmītei Arbidānei par ieguldīto darbu konkursa organizēšanā.
Sveicam
11.M1 klases skolnieku Eināru Netli – Galeju ar iegūto atzinību Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācijas rīkotajā informācijas tehnoloģiju olimpiādē “Open Mind” !
Pateicamies skolēnam un informātikas skolotājam Edgaram Žogotam par ieguldīto darbu.
Sveicam
8.m1 klases skolēnus Gintu Bilinsku, Ģirtu Edvardu Buli, Danielu Semuli,
8.m2 skolnieci Patrīciju Āboliņu
ar iegūto 1. vietu komandu olimpiādē angļu valodā, 1. vietu erudītu konkursā Eiropas valodu dienai veltītā Latgales reģiona pasākumā Krāslavas Valsts ģimnāzijā !
Paldies skolotājām Olgai Supei un Gaļinai Skačkovai par komandas sagatavošanu, kā arī skolotājai Inessai Špeļkovai par atbalstu pasākuma laikā !