2017./2018.m.g.
Sveicam
11.m2v klases skolnieci Sabīni Voveri
ar iegūto III pakāpes diplomu,
10.m2h klases skolnieku Renātu Vasiļjevu
ar iegūto Atzinību
ķīmijas valsts 59.olimpiādē!
Pateicamies ķīmijas skolotājai Sandrai Zeltiņai par ieguldīto darbu.
Sveicam
11.m2v klases skolnieku Linardu Solovjevu
ar iegūto III pakāpes diplomu
angļu valodas 10.-12.klašu valsts 47.olimpiādē!
Pateicamies angļu valodas skolotājai Inessai Špeļkovai.
par ieguldīto darbu
Sveicam
10.m1v klases skolnieku Dinu Mironovu
ar iegūto I vietu
krievu valodas (svešvalodas) valsts 22.olimpiādē!
Pateicamies krievu valodas skolotājai Janīnai Miņinai par ieguldīto darbu.
Sveicam
9.m1 klases skolnieci Laumu Skarbinīku un
10.m1v klases skolnieci Justīni Puriņu
ar iegūto III vietu
bioloģijas 40.valsts olimpiādē 9.-12.klašu skolēniem!
Pateicamies bioloģijas skolotājai Ritai Kļaviņai par ieguldīto darbu.
Sveicam
11.m2v klases skolnieci Lāsmu Mežali
ar iegūto II vietu,
11.m1h klases skolnieci Egiju Vēveri,
11.m2v klases skolnieci Ievu Mangulsoni,
11.m2v klases skolnieku Reini Grudinski
ar iegūtu III vietu
Latvijas skolēnu 42. zinātniskās pētniecības darbu konferencē!
Pateicamies skolotājām Ārijai Melnei, Irēnai Prikulei, Anitai Deksnei, Vitai Seņkānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
11.m1 klases skolnieku Ņikitu Šarapovu
ar iegūto Atzinību
valsts izglītības iestāžu 9., 10.-12.klašu skolēnu konkursā „Pazīsti savu organismu”!
Pateicamies skolotājai Ritai Kļaviņai par ieguldīto darbu.
Sveicam
9.m2 klases skolnieci Patrīciju Āboliņu,
10.m2h klases skolnieku Renātu Vasiļjevu,
11.m2v klases skolnieci Sabīni Voveri
ar iegūto I pakāpes diplomu,
9.m1 klases skolnieci Laumu Gailumu,
11.m1h klases skolnieku Ņikitu Šarapovu
ar iegūto II pakāpes diplomu,
10.m1v klases skolnieku Dinu Mironovu,
9.m1 klases skolnieci Laumu Skarbinīku
ar iegūto III pakāpes diplomu,
10.m1v klases skolnieci Elizabeti Rupo,
12.m1 klases skolnieci Martu Madaru Pekšu
ar iegūto Atzinību
Austrumlatvijas atklātajā ķīmijas olimpiādē 9.-12.klasēm!
Pateicamies ķīmijas skolotājai Sandrai Zeltiņai par ieguldīto darbu.
Sveicam
8.m3 klases skolnieku Hubertu Zimacki
ar iegūto II vietu
reģionālajā vācu valodas 8.klasēm olimpiādē!
Pateicamies vācu valodas skolotājai Gintai Lubgānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
11.m1 klases skolnieku Ņikitu Šarapovu
ar iegūto I pakāpes diplomu,
10.m2h klases skolnieci Līgu Madaru Arcimoviču
ar iegūto II pakāpes diplomu,
10.m1v klases skolnieci Justīni Puriņu
ar iegūto III pakāpes diplomu
Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu 9., 10.-12.klašu skolēnu konkursā „Pazīsti savu organismu”!
Pateicamies skolotājai Ritai Kļaviņai par ieguldīto darbu.
Sveicam
9.m2 klases skolnieci Sanitu Bērziņu
ar iegūto II pakāpes diplomu,
9.m2 klases skolnieci Aivu Rudzīti
ar iegūto III pakāpes diplomu
Rēzeknes pilsētas vizuālās mākslas olimpiādē!
Pateicamies vizuālās mākslas skolotājai Svetlanai Patmalniecei par ieguldīto darbu.
Sveicam
11.m1h klases skolnieci Rasmu Inkinu,
11.m2v klases skolnieci Lāsmu Mežali,
11.m2v klases skolnieci Ievu Mangulsoni,
11.m1h klases skolnieci Katrīnu Adelīnu Zeizi,
11.m2v klases skolnieku Reini Grudinski
ar iegūto I vietu,
11.m1h klases skolnieci Egiju Vēveri,
11.m2v klases skolnieci Kristīni Rutkovsku,
11.m1h klases skolnieku Kristapu Buļu
ar iegūto II vietu,
11.m2v klases skolnieci Kristīni Pētersoni,
11.m1h klases skolnieku Kristu Pudžu,
11.m2v klases skolnieku Jāni Laizānu
ar iegūtu III vietu
Latgales reģiona izglītojamo zinātniskajā konferencē!
Pateicamies skolotājiem Ārijai Melnei, Irēnai Prikulei, Ritai Kļaviņai, Anitai Deksnei, Vitai Seņkānei, Ilonai Lagzdiņai, Indrai Gailītei, Tatjanai Pāžai un Edgaram Žogotam par ieguldīto darbu.
Sveicam
8.m3 klases skolnieku Kristapu Adamoviču,
9.m1 klases skolnieku Aivaru Mosānu
ar iegūto Atzinību
mājturības un tehnoloģiju 19. valsts olimpiādē!
Pateicamies skolotājam Osvaldam Batņam par ieguldīto darbu.
Sveicam
7.m klases skolnieku Lauri Sergejevu
ar iegūto III pakāpes diplomu
12.Latgales novada latviešu valodas un literatūras 7.klašu olimpiādē!
Pateicamies latviešu valodas un literatūras skolotājai Sarmītei Arbidānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
2018. gada 9. maijā Rīgā Ārlietu ministrijā notika Prāta spēles par Eiropas Savienību 10.-12.klasēm.
10.M1V klases skolnieces:
Elizabete Rupā
Elizabete Groce
Megija Medne
Justīne Puriņa
ieguva 3. vietu.
Paldies jaunietēm par ieguldīto darbu!
Sveicam
10. maijā notika Latvijas Sarkanā Krusta Rēzeknes un Ludzas komiteju skolēnu pirmās palīdzības sacensības. Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas komanda
Juris Siliņš (8.m3 klase), Huberts Zimackis (8.m3 klase), Agita Arbidāne (10.M1V klase), Elvīra Vasilevska (10.M1V klase), Dins Mironovs (10.M1V klase), Domeniks Svikša (10.M1V klase)
izcīnija 1. vietu un tiesības pārstāvēt Rēzekni Latvijas sacensībās Rīgā 2018. gada septembrī.
Paldies pedagogiem R. Kļaviņai, V. Poplavskai un medmāsai S. Žilinskai, kā arī Latvijas Samariešu apvienības Rēzeknes nodaļas vadītājam J. Korsakam!
Sveicam
9.m1 klases skolnieku Jāni Plataci
par iegūto 3.pakāpes diplomu
Rēzeknes pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē 9.-12.klasēm.
Pateicamies skolotājam Jurim Prīdānam par ieguldīto darbu.
Sveicam
10.m2h klases skolnieku Imantu Spīču
ar iegūto I vietu
Latgales reģiona skatuves runas konkursā!
Pateicamies skolotājai Irēnai Prikulei par ieguldīto darbu.
Sveicam
5.-8.kl.grupā
ar iegūto 3.vietu Viktoriju Rebli 8.m3
(skolotāja Sarmīte Arbidāne)
9.-12.kl.grupā
ar iegūto 1.vietu Imantu Spīču 10.m2h
(skolotāja Irēna Prikule)
18.skatuves runas konkursā ,,Vuolyudzāni”!
Sveicam
8.m3 klases skolnieku Raimondu Petkeviču
ar iegūto II pakāpes diplomu,
8.m3 klases skolnieku Kristapu Adamoviču,
8.m3 klases skolnieku Hubertu Zimacki
ar iegūto III pakāpes diplomu,
8.m3 klases skolniekus
Renāru Saukānu, Gustu Agafonovu, Rolandu Barkānu, Juri Siliņu
ar iegūto atzinību
atklātajā ķīmijas olimpiādē!
Pateicamies ķīmijas skolotājai Sandrai Zeltiņai par ieguldīto darbu.
Sveicam
Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzijas
PATEICĪBA
9.m1 klases skolnieci Gintu Bilinsku,
8.m3 klases skolnieku Renāru Saukānu
ar iegūto 1.vietu,
8.m1 klases skolnieku Rihardu Zundu
ar iegūto atzinību
Latgales reģiona 5.atklātajā angļu valodas olimpiādē 8.-9.klasēm!
Pateicamies skolotājām Olgai Supei, Gaļinai Slačkovai, Olgai Gritānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
26.04.2017. notika Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu sacensības PAVASARA KROSĀ, kurās Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzijas komandas izcīnīja godalgotas vietas:
1.vieta – 1999.- 2000.g.dz. (Arnolds Gudkovs – 11m1h, Jānis Cīrulis – 11m1h, Egija Vēvere – 11m1h, Laura Sondore – 12m2h)
1.vieta – 2001.- 2002.g.dz. (Dairis Caunītis Augstkalns – 10m1v, Ervīns Tārauds – 10m1v, Lāsma Novika – 9m1, Lauma Skarbinīka – 9m1)
3.vieta – 2003. – 2004.g.dz. (Paula Anspoka – 7m, Ieva Onževa – 7m, Samanta Borovikova – 8m2, Eduards Uzulnīks – 7m, Kirils Kakaulins – 7m, Kristaps Noviks – 7m)
Individuāli:
1.vieta – Arnolds Gudkovs – 11m1h
1.vieta – Dairis Caunītis Augstkalns – 10m1v
1.vieta – Laura Sondore – 12m2h
2.vieta – Jānis Cīrulis – 11m1h
2.vieta – Paula Anspoka – 7m
2.vieta – Lauma Skarbinīka – 9m1
3.vieta – Ervīns Tārauds – 10m1v
Pateicamies skolotājām Lolitai Malinovskai un Vitai Seņkānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
ģimnāzistu komandu (Aidas Česnakovu, Nikolaju Semenecu, Ervīnu Tāraudu, Ēriku Tāraudu,
Jāni Laizānu, Artūru Mežalu, Aigaru Golubevu, Ervīnu Jukeviču, Lauru Lucijanovu, Lindu Zundu)
ar iegūto 2.vietu
Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu 2017./2018.m.g. sacensībās florbolā “A” grupai (1999.-2001.dz.g.)!
Pateicamies sporta skolotājām Vitai Seņkānei un Lolitai Malinovskai par ieguldīto darbu.
Sveicam
8.05.2018. notika Rēzeknes pilsētas skolu sacensības vieglatlētikā “Vidusskolas kauss” un “Jauno vieglatlētu kauss”, RV1.Ģ komandas izcīnīja godalgotas vietas un 11.maijā piedalīsies Latgales reģiona sacensībās vieglatlētikā
I VIETA – 1999.-2001.g.dz. JAUNIETES
Egija Vēvere 11m1h – 1.vieta 100m skrējienā, 1.vieta tāllēkšanā un 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m
Megija Medne 10m1v – 1.vieta 400m skrējienā, 1.vieta 800m skrējienā un 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m
Laura Sondore 12m2h – 1.vieta augstlēkšanā, 2.vieta 800m skrējienā un 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m
Santa Bistrova 12v – 2.vieta 100m skrējienā, 2.vieta tāllēkšanā un 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m
Linda Rundāne 11m1h – 2.vieta lodes grūšanā
Anna Barinova – 12v
I VIETA – 1999.-2001.g.dz. JAUNIEŠI
Jānis Cīrulis 11m1h – 1.vieta 100m skrējienā, 3.vieta lodes grūšanā un 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m
Jānis Seņkāns 11m1h – 1.vieta 400m skrējienā, 1.vieta 1500m skrējienā un 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m
Arno Ikaunieks 11m1h – 2.vieta 100m skrējienā, 1.vieta tāllēkšanā un 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m
Dairis Caunītis Augstkalns 10m1v – 2.vieta 1500m skrējienā un 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m
Ervīns Tārauds 10m1v – 1.vieta lodes grūšanā, 1.vieta šķēpa mešanā
Dagnis Zutis 10m2h – 3.vieta 400m skrējienā
I VIETA – 2002. – 2004.g.dz. MEITENES
Sintija Reble 8m3 – 1.vieta 100m skrējienā, 2.vieta 800m skrējienā un 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m
Viktorija Reble 8m3 – 1.vieta 400m skrējienā, 1.vieta tāllēkšanā un 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m
Lauma Skarbinika 9m1 – 1.vieta 800m skrējienā un 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m
Paula Anspoka 7m – 2.vieta 100m skrējienā, 2.vieta 400m skrējienā un 1.vieta stafetes skrējienā 4x100m
Beatrise Bikovska 8m3 – 1.vieta augstlēkšanā un 1.vieta lodes grūšanā
Santa Springa 9m1 – 2.vieta tāllēkšanā un 2.vieta lodes grūšanā
II VIETA – 2002. – 2004.g.dz. ZĒNI
Ernests Mališevs 9v – 2.vieta 100m skrējienā, 1.vieta 400m skrējienā un 2.vieta stafetes skrējienā 4x100m
Valdis Jakuškins 9m2 – 1.vieta 100m skrējienā, 1.vieta tāllēkšanā un 2.vieta stafetes skrējienā 4x100m
Vilnis Tučs 9v – 3.vieta 400m skrējienā un 2.vieta stafetes skrējienā 4x100m
Kārlis Kristiāns Dundurs 8m3 – 3.vieta lodes grūšanā un 2.vieta stafetes skrējienā 4x100m
Armands Vēkšējs 8m3 – 1.vieta 1500m skrējienā
Jānis Platacis 9m1 – 2.vieta šķēpa mešanā un 2.vieta lodes grūšanā
Paldies sportistiem un sporta skolotājām Lolitai Malinovskai un Vitai Seņkānei.
Sveicam
U-16 grupas zēnu komandu
(Dāvi Ralfu Stivriņu, Emīlu Bogdanovu, Rūdolfu Upi, Kārli Kristiānu Dunduru)
ar iegūto 1.vietu,
U-14 grupas zēnu komandu
(Marku Zeiļuku, Danielu Baranovski, Eduardu Uzulnīku, Matīsu Aleksandru Cvetkovu)
ar iegūto 2.vietu
Latvijas skolu 3×3 basketbola čempionātā!
Pateicamies sporta skolotājāmVitai Seņkānei un Lolitai Malinovskai par ieguldīto darbu.
Sveicam
7.m klases skolnieci Evu Sausiņu
ar iegūtu 1.vietu,
8.m3 klases skolnieku Renāru Saukānu
ar iegūtu 2.vietu,
8.m3 klases skolnieci Viktoriju Rebli,
8.m3 klases skolnieku Hubertu Zimacki
ar iegūtu 3.vietu
Latgales novada 15.atklātajā matemātikas olimpiādē 5.-8.klašu skolēniem!
Pateicamies matemātikas skolotājām Annai Bulei un Jeļenai Pikumai par ieguldīto darbu.
Sveicam
11.m2v klases skolnieci Kristīni Rutkovsku
ar iegūto II pakāpes diplomu,
10.m2h klases skolnieci Līgu Madaru Arcimoviču
ar iegūto Atzinību
8.atklātajā kulturoloģijas olimpiādē 10.-12.klasēm!
Pateicamies skolotājai Inārai Juškānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
11.m2v klases skolnieci Sabīni Voveri,
8.m3 klases skolnieku Kristapu Adamoviču
ar iegūtu 1.vietu,
8.m3 klases skolnieku Gustu Agafonovu,
8.m3 klases skolnieku Juri Siliņu
ar iegūtu 2.vietu,
9.m1 klases skolnieci Laumu Skarbinīku
ar iegūtu 3.vietu
Austrumlatgales 14.atklātajā fizikas olimpiādē 8.-11.klašu skolēniem!
Pateicamies fizikas skolotājiem Jānim Poplavskim un Vitai Ulbicānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
8.m3 klases skolnieku Hubertu Zimacki
ar iegūto 2. pakāpes diplomu,
8.m3 klases skolnieku Juri Siliņu
ar iegūto 3. pakāpes diplomu
Rēzeknes pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē 8.klasēm!
Pateicamies skolotājam Jurim Prīdānam par ieguldīto darbu.
Sveicam
10.m2h klases skolnieku Imantu Spīču
ar iegūto I pakāpes diplomu,
7.m klases skolnieci Liānu Sauli,
12.m1 klases skolnieku Jāni Poču
ar iegūto II pakāpes diplomu,
8.m3 klases skolnieci Viktoriju Rebli
ar iegūto III pakāpes diplomu
Rēzeknes pilsētas skatuves runas konkursā!
Pateicamies skolotājām Irēnai Prikulei un Sarmītei Arbidānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
9.m2 klases skolnieci Patrīciju Āboliņu,
10.m2h klases skolnieku Renātu Vasiļjevu,
11.m2v klases skolnieci Sabīni Voveri
ar iegūto I pakāpes diplomu,
10.m1 klases skolnieci Elizabeti Rupo
ar iegūto II pakāpes diplomu,
9.m1 klases skolnieci Laumu Gailumu,
10.m2h klases skolnieci Līgu Madaru Arcimoviču
ar iegūto III pakāpes diplomu,
9.m1 klases skolnieci Laumu Skarbinīku
ar iegūto atzinību
Rēzeknes pilsētas ķīmijas olimpiādē 9.-12.klašu skolēniem!
Pateicamies ķīmijas skolotājai Sandrai Zeltiņai par ieguldīto darbu.
Sveicam
8.m3 klases skolnieku Hubertu Zimacki
ar iegūto I pakāpes diplomu,
8.m3 klases skolnieku Juri Siliņu
ar iegūto III pakāpes diplomu
Rēzeknes pilsētas vācu valodas olimpiādē 8.klašu skolēniem!
Pateicamies vācu valodas skolotājai Gintai Lubgānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
Gintu Bilinsku, Endiju Juškāni, Liānu Sauli, Renāti Kupcovu, Evu Kārklinieci, Elizabeti Gaili,
Laimu Adijāni, Danu Supi, Undu Lomanovsku
ar iegūto 1.vietu
vokālās mūzikas konkursa „Balsis – 2018” 1.un 2.kārtā!
Pateicamies skolotājai Svetlanai Bilinskai par ieguldīto darbu.
Sveicam
11.m2v klases skolnieci Beāti Rundāni
ar iegūto III pakāpes diplomu
Rēzeknes pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11.-12.klašu skolēniem!
Pateicamies latviešu valodas un literatūras skolotājai Irēnai Prikulei par ieguldīto darbu.
Sveicam
8.m3 klases skolnieku Renāru Saukānu
ar iegūto I pakāpes diplomu,
8.m3 klases skolnieku Armandu Vēkšēju
ar iegūto II pakāpes diplomu,
7.m klases skolnieci Evu Sausiņu,
8.m3 klases skolnieku Juri Siliņu
ar iegūto III pakāpes diplomu
Rēzeknes pilsētas matemātikas olimpiādē 5.-8.klašu skolēniem!
Pateicamies matemātikas skolotājām Annai Bulei un Jeļenai Pikumai par ieguldīto darbu.
Sveicam
12.m1 klases skolnieku Jāni Poču
ar iegūto I pakāpes diplomu,
12.m2h klases skolnieku Vitāliju Rungi
ar iegūto atzinību
Rēzeknes pilsētas ekonomikas olimpiādē 10.-12.klašu skolēniem!
Pateicamies ekonomikas skolotājai Astrai Prīdānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
11.m2v klases skolnieci Viktoriju Lauru Timakovu
ar iegūto I pakāpes diplomu,
11.m1h klases skolnieku Ņikitu Šarapovu
ar iegūto II pakāpes diplomu,
10.m1v klases skolnieku Dinu Mironovu
ar iegūto III pakāpes diplomu
Rēzeknes pilsētas krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē 10.-12.klašu skolēniem!
Pateicamies krievu valodas skolotājām Janīnai Miņinai un Ellai Ameļčenkova par ieguldīto darbu.
Sveicam
ģimnāzijas 7.klašu skolēnu zēnu komandu
Ralfu Šitjakovu, Danielu Baranovski, Kirilu Kakaulinu, Kristapu Noviku, Marku Zeiļuku, Matīsu Aleksandru Cvetkovu, Eduardu Uzulnīku, Renāru Pauru
ar iegūto 1.vietu Latgales reģiona sacensībās basketbolā “Jauno basketbolistu kauss”!
Pateicamies sporta skolotājām Vitai Seņkānei un Lolitai Malinovskai par ieguldīto darbu.
Sveicam
8.m3 klases skolnieku Juri Siliņu
ar iegūto 2.vietu,
8.m3 klases skolnieku Kristapu Adamoviču un
9.m1 klases skolnieku Aivaru Mosānu
ar iegūto 3.vietu
Rēzeknes pilsētas konkursā “Topi par meistaru!”
Pateicamies skolotājam Osvaldam Batņam par ieguldīto darbu.
9.m1 klases skolnieci Laumu Skarbinīku,
8.m3 klases skolnieku Juri Siliņu
ar iegūto I pakāpes diplomu,
8.m3 klases skolnieku Kristapu Adamoviču
ar iegūto II pakāpes diplomu,
8.m3 klases skolnieci Viktoriju Rebli,
9.m1 klases skolnieku Aivaru Mosānu
ar iegūto III pakāpes diplomu
Rēzeknes pilsētas mājturības un tehnoloģiju olimpiādē 8.-9.klašu skolēniem!
Pateicamies skolotājiem Veltai Dzervinikai un Osvaldam Batņam par ieguldīto darbu.
Sveicam
9.m1 klases skolnieci Laumu Skarbinīku,
11.m2v klases skolnieci Sabīni Voveri
ar iegūto I pakāpes diplomu,
9.m2 klases skolnieci Aivu Rudzīti
ar iegūto II pakāpes diplomu
Rēzeknes pilsētas fizikas olimpiādē 9.-12.klašu skolēniem!
Pateicamies skolotājiem Jānim Poplavskim un Vitai Ulbicānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
10.m2h klases skolnieci Elizabeti Rupo,
11.m2v klases skolnieci Sabīni Voveri
ar iegūto I pakāpes diplomu,
10.m1v klases skolnieci ElīnuVasilevsku,
10.m1v klases skolnieci Agitu Arbidāni
ar iegūto II pakāpes diplomu,
11.m1h klases skolnieku Arnoldu Gudkovu
ar iegūto III pakāpes diplomu,
10.m2h klases skolnieci Renāti Kupcovu
ar iegūto atzinību
Rēzeknes pilsētas matemātikas olimpiādē 9.-12.klašu skolēniem!
Pateicamies skolotājiem Sandrai Drelingai, Jeļenai Pikumai un Lucijai Jermacānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
8.m3 klases skolnieku Hubertu Zimacki
ar iegūto I pakāpes diplomu,
8.m3 klases skolnieku Gustu Agafonovu,
9.m1 klases skolnieci Laumu Skarbinīku
ar iegūto II pakāpes diplomu,
8.m3 skolnieku Juri Siliņu
ar iegūto atzinību
Rēzeknes pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.-9. klašu skolēniem!
Pateicamies latviešu valodas un literatūras skolotājām Sarmītei Arbidānei un Indrai Gailītei par ieguldīto darbu.
Sveicam
9.m1 klases skolnieci Laumu Skarbinīku
ar iegūto I pakāpes diplomu,
10.m1 klases skolnieci Elizabeti Rupo
ar iegūto II pakāpes diplomu,
12.m1 klases skolnieci Lauru Rakovu
ar iegūto III pakāpes diplomu,
9.m2 skolnieci Aivu Rudzīti
ar iegūto atzinību
Rēzeknes pilsētas vēstures olimpiādē 9. un 12. klašu skolēniem!
Pateicamies vēstures skolotājām Ilonai Lagzdiņai un Ārijai Melnei par ieguldīto darbu.
Sveicam
ģimnāzijas meiteņu un zēnu komandu –
Lindu Rundāni, 11.m1h,
Lāsmu Naglu, 11.m1h,
Lauru Sondori, 12.m2h,
Arinu Semeikinu,12.m1,
Līgu Kigitoviču, 12.v,
Santu Bistrovu, 12.v,
Megiju Medni, 10.m1v,
Agnesi Madžuli, 10.m2h,
Reini Strankaļu, 10.m2h,
Rihardu Koroševski, 11.m1h,
Erlendu Juškānu, 10.m1v,
Elvi Zeiļuku, 12.m2h,
Aivi Mūrnieku, 10.m1v,
Mārtiņu Onževu, 10.m2h,
ar iegūto 2.vietu
Latgales reģiona sacensībās basketbolā “Vidusskolu kauss“!
Pateicamies sporta skolotājāmVitai Seņkānei un Lolitai Malinovskai par ieguldīto darbu.
Sveicam
12.m1 klases skolnieci Danu Supi
ar iegūto 2.vietu,
12.m1 klases skolnieci Martu Madaru Pekšu
ar iegūto 3.vietu,
12.m1 klases skonieku Vadimu Kobaļu
ar iegūto pateicību
Latgales novada 1.atklātajā valodu olimpiādē!
Pateicamies valodu skolotājām Sarmītei Arbidānei, Gaļinai Skačkovai un Gintai Lubgānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
8.m2 klases skolnieci Lindu Zundu
ar iegūto 2.vietu
Vidusaustrumeiropas PASCH skolu (Partnerskolas nākotnei) organizētajā dizaina konkursā „Mūsu apkārtējā vide mūsu nākotnes ilgtspējīgai attīstībai”!
Pateicamies vācu valodas skolotājai Marijai Viškerei un vizuālās mākslas skolotājai Svetlanai Patmalniecei par ieguldīto darbu.
Sveicam
9.m1 klases skolnieci Laumu Skarbinīku,
10.m1v klases skolnieci Justīni Puriņu
ar iegūto I pakāpes diplomu,
10.m2h klases skolnieci Līgu Madaru Arcimoviču,
10.m1v klases skolnieku Dinu Mironovu,
11.m2v klases skolnieci Sabīni Voveri
ar iegūto II pakāpes diplomu,
10.m1v klases skolnieci Agitu Arbidāni,
12.m1 klases skolnieku Edvardu Zarembo
ar iegūto III pakāpes diplomu,
11.m2v klases skolnieci Rasmu Inkinu
ar iegūto atzinību
Rēzeknes pilsētas bioloģijas olimpiādē 9.-12.klašu skolēniem!
Pateicamies bioloģijas skolotājām Ritai Kļaviņai un Vitai Ulbicānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
9.m2 klases skolnieci Sabīni Soboļevu
ar iegūto I pakāpes diplomu,
9.v klases skolnieci Alīnu Višņakovu un
9.v klases skolnieci Sandru Gavari
ar iegūto II pakāpes diplomu,
9.m1 klases skolnieku Ervīnu Zlatku un
8.m1 klases skolnieci Alisi Novožilovu
ar iegūto III pakāpes diplomu
Rēzeknes pilsētas krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē 8.-9.klašu skolēniem!
Pateicamies krievu valodas skolotājām Janīnai Miņinai un Ellai Ameļčenkovai par ieguldīto darbu.
Sveicam
11.m2v klases skolnieci Baibu Zeltiņu,
12.m1 klases skolnieci Martu Madaru Pekšu
ar iegūto I pakāpes diplomu,
12.m1 klases skolnieci Danu Supi,
11.m2v klases skolnieku Linardu Solovjevu
ar iegūto II pakāpes diplomu,
12.m1 klases skolnieku Eduardu Zarembo
ar iegūto atzinību
Rēzeknes pilsētas angļu valodas olimpiādē 10.-12.klašu skolēniem!
Pateicamies angļu valodas skolotājām Gaļinai Skačkovai un Inessai Špeļkovai par ieguldīto darbu.
Sveicam
12.m1 klases skolnieci Danu Supi
ar iegūto II pakāpes diplomu,
12.m1 klases skolniecei Martu Madaru Pekšu
ar iegūto atzinību
Rēzeknes pilsētas vācu valodas olimpiādē 10.-12.klašu skolēniem!
Pateicamies vācu valodas skolotājai Gintai Lubgānei par ieguldīto darbu.
Sveicam
ģimnāzistu komandu –
Renāru Pauru,
Dānielu Kobaļu,
Eduardu Uzulnīku,
Marku Zeiļuku,
Matīsu Aleksandru Cvetkovu,
Raivi Binduku,
Raivi Lustiku,
Kristapu Noviku,
Danielu Baranovski –
ar iegūto 2.vietu
Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu 2017./2018.m.g. sacensībās telpu futbolā 2004.-2005.g.dz. grupai!
Pateicamies sporta skolotājāmVitai Seņkānei un Lolitai Malinovkai par ieguldīto darbu.
Sveicam
meiteņu komandu
Lindu Rundāni, 11.m1h klase
Lāsmu Nagli, 11.m1h klase
Lauru Sondori, 12.m2h klase
Kristīni Pētersoni, 11.m2v klase
Arinu Semeikinu, 12.m1 klase
Santu Bistrovu, 12.v klase
Megiju Medni, 10.m1v klase
Renāti Seržanti, 10.m2h klase
zēnu komandu
Elvi Zeiļuku, 12.m2h klase
Ņikitu Solovjovu, 10.m2h klase
Erlendu Juškānu, 10.m1v klase
Aivi Mūrnieku, 10.m1v klase,
Reini Strankaļu, 10.m2h klase,
Rihardu Koroševski, 11.m1h klase,
Mārtiņu Onževu, 10.m1h klase,
Dagni Zuti, 10.m1h klase,
Kristiānu Justu, 10.m1h klase –
ar iegūto 1.vietu
Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu 2017./2018.m.g. sacensībās basketbolā „Vidusskolas kauss”!
Pateicamies sporta skolotājai Vitai Seņkānei par ieguldīto darbu
Sveicam
ģimnāzijas komandu –
Arnoldu Gudkovu,
Austri Daideru,
Ričardu Barševski,
Aidu Česnakovu,
Madi Švirkstu,
Eduardu Ivanovu,
Edvīnu Gaveiku,
Reini Strankaļu,
Nikolaju Semenecu –
ar iegūto 2.vietu
Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu 2017./2018.m.g. sacensībās telpu futbolā „A”grupā!
Pateicamies sporta skolotājāmVitai Seņkānei un Lolitai Malinovskai par ieguldīto darbu.